Wszystko o Twoim zakwaterowaniu w Holandii

artikel

Rozglądasz się za pracą w Holandii? Czeka Cię sporo formalności. Jeśli zdecydujesz się na pracę w AB Werkt, zadbamy o to, abyś czuł się jak u siebie w domu. Komfortowe zakwaterowanie jest do tego niezbędne. Możesz oczywiście samodzielnie szukać kwatery. Jednak AB Werkt może Cię w tym wyręczyć. Jak to robimy i czego możesz oczekiwać? Z chęcią opowiemy o tym w poniższym artykule.

Gdzie będziesz mieszkać?

AB Werkt działa na południu Holandii. Zadbamy o to, aby Twoja kwatera znajdowała się jak najbliżej miejsca pracy. Jeśli jednak nie uda nam się znaleźć nic w spacerowej odległości, zapewnimy Ci transport.

Posiadamy różne opcje zakwaterowania: parki domków letniskowych, mieszkania i domy jednorodzinne. To, gdzie będziesz mieszkać, zależy m.in. od Twojego miejsca pracy. W bezpośrednim otoczeniu znajdziesz niezbędne udogodnienia, takie jak supermarket czy przychodnia.

Zobacz nasze przykładowe kwatery tutaj.

Z kim będziesz mieszkać?

Będziesz dzielić kwaterę z innymi pracownikami np. z Polski, Rumunii, Hiszpanii i Portugalii. Możliwe, że Twoi współlokatorzy będą pracować w tej samej firmie, jednak nie jest to regułą. Jeśli przyjeżdżasz do Holandii z partnerem lub znajomymi, możesz mieć pewność, że zostaniecie zakwaterowani razem (w zależności od wielkości grupy).

Wszystkie wygody

Kwatery AB Werkt wyposażone są we wszystkie niezbędne udogodnienia. Są w pełni umeblowane, wyposażone w akcesoria kuchenne, pralkę i suszarkę. Często dostępne jest pomieszczenie wspólne, w którym możesz się zrelaksować lub pograć w karty ze współlokatorami. Jeśli potrzebujesz prywatności, zawsze możesz wrócić do swojego pokoju. Wszędzie dostępne jest dobre połączenie WiFi na potrzeby kontaktów z rodziną. W pomieszczeniach obowiązuje zakaz palenia. We wszystkich kwaterach wiszą czujniki dymu i środki gaśnicze. Ważne jest, aby w kwaterach panowały czystość i porządek. Regularnie to kontrolujemy.

SNF

Wszystkie nasze kwatery posiadają certyfikat SNF. Ten znak jakości gwarantuje wysoką jakość zakwaterowania dla pracowników międzynarodowych. Lokale mieszkalne AB Werkt są co roku kontrolowane i spełniają przepisy dotyczące m.in. obłożenia, przestrzeni, światła dziennego, ogrzewania, sanitariatów, higieny, udogodnień i bezpieczeństwa (pożarowego). Dzięki temu masz pewność, że miejsce, w którym zamieszkasz, jest dobrze urządzone, czyste i bezpieczne. Na tej stronie przeczytasz więcej o znaku jakości SNF.

Opłaty

Za zakwaterowanie od AB Werkt uiszczasz stałą tygodniową opłatę. Zawiera ona koszty gazu, wody i prądu. Opłaty za zakwaterowanie są automatycznie potrącane z Twojego tygodniowego wynagrodzenia i są wyraźnie wyszczególnione na odcinku wynagrodzenia. Nie musisz się zatem o to martwić.