Praca w AB Werkt

Mamy mnóstwo ofert pracy – na kilka miesięcy lub na cały rok. Chcesz przyjechać do Holandii sam, lub razem z mężem, żoną lub grupą przyjaciół? Możliwości jest wiele!

Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z jedną z naszych agencji. 

Wybieramy współpracę z agencjami, ponieważ kontakt osobisty jest dla nas bardzo ważny. Pracownicy agencji wiedzą, czego szukamy i co mamy do zaoferowania – można zadać im wszystkie pytania.

Podczas rozmowy z Tobą powiedzą Ci wszystko o naszych ofertach pracy, organizacji Twojego zakwaterowania i wynagrodzenia. Zapytają Cię także, czego szukasz, co lubisz i jaka jest Twoja sytuacja osobista. W ten sposób mogą zweryfikować, czy do siebie “pasujemy”. 

Przeczytaj więcej o naszych najważniejszych ofertach pracy:

Stanowisko: Sprzątanie

Będziesz sprzątać domy i pokoje w parkach wakacyjnych i hotelach. Praca jest przyjemna i urozmaicona, a do tego zawsze w pięknym otoczeniu. 

Mamy oferty na okres letni, idealne dla studentów. Oferujemy również pracę przez cały rok. 

Możesz pracować w różnych godzinach. 

  • prace porządkowe
  • w okresie letnim i przez cały rok
  • możliwe nadgodziny

Stanowisko: logistyk – obsługa zamówień

Będziesz przygotowywać zamówienia do wysyłki i zarządzać produktami, które zostały zwrócone. Jest to praca o zróżnicowanym charakterze.  

Nie musisz mieć żadnego doświadczenia. Oferujemy możliwość pracy tymczasowej, ale możesz również rozwijać się w kierunku pracy stałej. 

  •  kompletowanie zamówień
  • na krótszy okres czasu, ale także na stałe

Stanowisko: pracownik produkcji

Będziesz pracować na linii produkcyjnej, montując, pakując i transportując produkty do magazynu.

Praca jest całoroczna, z możliwością zatrudnienia na stałe. Otrzymasz dobre wynagrodzenie. Możesz pracować razem z partnerem, rodziną lub przyjaciółmi!

  • praca na produkcji
  • praca całoroczna z możliwością stałego zatrudnienia
  • idealna również dla par, grupy przyjaciół lub rodziny

Stanowisko: Pracownik szklarni

Praca w szklarniach przy zbiorach ogórków, papryki lub pomidorów. Będziesz pracować w nowoczesnej i czystej szklarni, gdzie zawsze jest miło i ciepło. Oferujemy możliwość pracy na krótki lub dłuższy okres czasu. 

  • praca przy zbiorach
  • na krótszy lub dłuższy okres

Kontakt z nami

Jak znaleźć pracę

Kontakt jest dla nas naprawdę ważny. Właśnie dlatego współpracujemy z wieloma agencjami rekrutacyjnymi w Polsce. Na specjalnym spotkaniu wspólnie zastanowicie się, czego chcesz i jaka praca jest dla Ciebie odpowiednia.

Chcesz dla nas pracować?

Prosimy o kontakt z jednym z naszych partnerów:

FHU Devro https://www.devro.eu
Servis HR https://www.servishr-chelm.pl
Job Service Kalisz szukasz-pracy.pl
Your Connections yourconnections.biur@gmail.com
Good Job goodjob.com.pl

Praca w AB Works w 4 krokach

1 Zgłoś się do jednego z partnerów

Zgłoś się do jednego z partnerów

Zgłoś się do jednego z partnerów w Polsce. Zaplanują oni spotkanie wstępne i omówią z Tobą Twoje potrzeby oraz możliwości, jakie możemy Ci zaoferować.

2 Oferta pracy

Oferta pracy

Agencja pośrednictwa pracy przygotuje dla Ciebie odpowiednią ofertę pracy. Informuje Cię o pracy, wynagrodzeniu, zakwaterowaniu i transporcie. Następnie, przedstawia Cię nam. Po uzgodnieniu wszystkich warunków zaczynamy współpracę.

3 Wyjazd do Holandii

Wyjazd do Holandii

Po zatwierdzeniu warunków skontaktuje się z Tobą jeden z naszych pracowników do spraw hospitality. Wspólnie omówicie szczegóły i plan podróży do Holandii.

4 Witamy

Witamy

Zostaniesz powitany przez swojego koordynatora. Otrzymasz klucz do swojego miejsca zakwaterowania i omówimy wszystkie szczegóły. Od teraz możesz zaczynać pracę!