Wsparcie

Przyjeżdżając do Holandii, spotkasz się z odmiennym językiem i kulturą. Być może również sposób pracy jest inny niż ten, do którego jesteś przyzwyczajony. Zależy nam na tym, by wszystko było dla Ciebie jasne i klarowne – dlatego chcemy pomóc Ci w jak największym stopniu tak, byś szybko mógł poczuć się swobodnie.

Rekrutacja w Twoim kraju odbywa się za pośrednictwem agencji partnerskich. Ich przedstawiciele z przyjemnością przeprowadzą z Tobą spotkanie wstępne i przedstawią naszą ofertę oraz oczekiwania. Odpowiedzą także na wszystkie Twoje pytania. 

Jeśli zostaniesz przyjęty do pracy, jeden z naszych pracowników do spraw hospitality skontaktuje się z Tobą. Zrobi to jeszcze przed Twoim wyjazdem do Holandii. Następnie wspólnie omówicie plan podróży i otrzymasz umowę o pracę.

Ten pracownik będzie Twoją stałą osobą kontaktową w Holandii. Mówi w Twoim języku i pomaga Ci we wszystkich praktycznych sprawach.

Ponadto zapewniamy zespół opiekunów, który służy pomocą. Organizujemy wieczory informacyjne i regularne godziny konsultacji, na które można przyjść z pytaniami. Jeśli nagle zachorujesz, pomożemy Ci w uzyskaniu opieki medycznej i udamy się z Tobą do lekarza lub szpitala, jeśli sobie tego życzysz.