Zakwaterowanie

Chcemy, abyś w Holandii czuł się jak w domu. Dlatego organizujemy dla Ciebie schludne zakwaterowanie, które jest w pełni wyposażone, wykończone w wysokiej jakości, a także jest zgodne z prawem i przepisami. W naszym obszarze roboczym korzystamy z wielu większych i mniejszych miejsc zakwaterowania, które spełniają te same wymagania.

Jeśli korzystasz z naszego zakwaterowania, naliczamy za to koszty. Wszystkie nasze mieszkania spełniają wymogi znaku jakości SNF. Ten znak jakości został ustanowiony przez rząd i gwarantuje, że Twoje zakwaterowanie spełnia określone wymagania. Chodzi tu o minimalną wielkość przestrzeni życiowej, ale także o kwestie takie jak bezpieczeństwo przeciwpożarowe. Koszty zakwaterowania są również potrącane bezpośrednio z Twojej pensj, dlatego o to też nie musisz się martwić.

Podgląd zakwaterowania

Na filmie po prawej stronie można zobaczyć, jak wygląda jedna z naszych lokalizacji mieszkaniowych w Egchel (północna Limburgia). Nie wszystkie lokalizacje wyglądają tak samo.

Przykłady zakwaterowania 

Po prawej stronie możesz zobaczyć, czego się spodziewać, przeprowadzając się do jednej z lokalizacji AB Werkt.

Certyfikat SNF

Wszystkie nasze lokalizacje mieszkaniowe posiadają certyfikat SNF. Jest to znak jakości, który gwarantuje jakość mieszkań dla pracowników międzynarodowych. Co roku sprawdzamy, czy zakwaterowanie jest zgodne ze wszystkimi przepisami i regulacjami. Możesz więc mieć pewność, że mieszkanie, w którym będziesz mieszkać, jest dobrze zorganizowane.

Przeczytaj więcej o SNF tutaj.